Manufacturers

Advertising

FireStudio Mobile PreSonus

FireStudio Mobile PreSonus

zvuková karta FireWare

8/2, 96kHz, FW, Mic/Hi-Z

Viac detailov


192,00 € vrátane dane

Dostupnosť: na dotaz

FireStudio Mobile je skromnejšia mobilná verzia rackovej karty FireStudio, pričom využívá rovnaké technologie a špičkové analógové obvody. Ako už názov hovorí, táto karta je celkom malých rozmerov, teda mobilná a to aj vďaka napájaniu cez FireWire rozhranie.

FireStudio Mobile je externá zvuková karta s celkom 10 vstupov a 6 výstupov. Kombinuje dva XMAX mikrofónne vstupy (+48V fantom), 6 linkových vstupov, digitálny S/PDIF vstup a výstup, MIDI rozhranie a výstup na sluchátka zo samostatnou reguláciou hlasitosti.

Celá rodina FireStudio, obsahuje ovládací software Universal Control. Jedná sa o mocný, flexibilní a pritom jednoduchý ovládací panel, ktorý dovoľuje spriahnuť až 4 zariadenia do maximálneho počtu 52 vstupov a výstupov. Pomocou tohto panela tiež môžete nastavovať parametre karty, smerovať signál medzi jednotlivé kanály, ovládať interní mixer, nastavovať monitoring s nulovou latenciou a mnoho ďalších funkcií.

FireStudio Mobile je dodávané s balíkom softwaru, obsahujúcim PreSonus Studio One Artist – moderný DAW software (Mac/Win), ktorý umožňuje ľahko vytvárať vysoko kvalitné projekty. Ponúka 20 nových PreSonus efektových plug-inov a virtuálnych nástrojov a balík slučiek, zvukov a nástrojov ďalších firiem.

Cart  

(empty)

New products

No new products at this time