Manufacturers

Advertising

IK MULTIMEDIA STEALTH PEDAL

-zvuková karta

-MIDI kontrolér

-WAH pedál


Viac detailov


229,00 € vrátane dane

Dostupnosť: skladom

StealthPedal™ je prvé gitarové USB audio zariadenie/softwarový ovládač v kompaktnom prevedení v štýle Wah pedálu, umožňujúce užívateľovi záznam, prehrávanie a riadenie obsadeného "Powered by Amplitube" softwaru, alebo akéhokoľvek iného softwaru, ktorý môže byť riadený pomocou MIDI príkazov. Pocit z ovládania je rovnaký ako keď používate klasický gitarový pedál.

StealthPedal™ umožňuje  zaznamenať gitaru alebo basu na svojom Mac/PC vo vysokej kvalite s pomocou 24-bitového A/D a D/A prevodníku s vzorkovanou frekvenciou 44,1kHz alebo 48kHz. Dva samostatné vstupy možno použiť pre Hi-Z (pre gitaru alebo basu) alebo linkový zdroj signálu. K dispozícii sú tiež dva nezávislé výstupy plus sluchátkový výstup.

 

StealthPedal™ funguje tiež ako nožný ovládač pre software. Zabudovaný Expression pedál a prepínač môže byť nasmerovaný na ľubovolný parameter zo softwaru postavenom na Amplitube ("Powered by Amplitube"), alebo iného softwaru ktorý modeluje zosilňovače a efekty a ktorý je schopný byť ovládaný pomocou MIDI príkazov. Ovládanie StealthPedal™ môže byť rozšírené pomocou ďaľšieho pridaného Expression pedálu a dvoch ďalších prepínačov. Tak je možné vybudovať malú nožnú jednotku s možnosťou ovládania softwaru pri živom hraní alebo v štúdiu. Užívatelia nie sú nijako obmedzovaní v možnosti ovládania softwaru. Ovládať možno všetky efektové plug-iny, virtuálne nástroje nebo DAW s možnosťou riadenia pomocou MIDI.

StealthPedal™ prichádza zo softwarom AmpliTube 2, ktorý ponúka rad efektov a zosilňovačov pre gitary; Ampeg SVX – efekty a zosilňovače pre basistov; stand-alone a plug-in AmpliTube X-Gear pre možnosti ďalších rozšírení so všetkými "Powered by Amplitube" softwarmi, ale i Sonoma Riffworks™ T4 pre okamžitý záznam a komponovanie včetne možnosti on-line zdieľania pre počítače Mac a PC. Nechýba ani AmpliGrooves Loops. StealthPedal™ a obsadené plug-iny sú tiež kompatibilné so všetkými populárnymi softwarovými DAW podporujúcimi ASIO a Core Audio ovládače na Mac a PC. To všetko robí zo StealthPedal™ najpohodlnejšie, kompletné a rozšíriteľné riešenie na trhu pre záznam a prehrávanie gitár a bassgitár s pomocou počítača.

Cart  

(empty)

New products

No new products at this time

Specials

All specials